Nacházíte se na: Úvod > Eportál > Dokumentace

Dokumentace

Elektronický způsob výuky (eLearning) je novým a moderním stylem v oblasti vzdělávání. Jeho úkolem je usnadnit studentům přístup ke studijním materiálům, umožnit ověření nově nabytých znalostí a nabídnout interaktivní nástroje komunikace. eLearning tedy zahrnuje nejen elektronické studijní materiály prezentované prostřednictvím webového prohlížeče, ale i nástroje pro průběžné hodnocení studentů s automatickým vyhodnocováním. V případě eLeraningu integrovaného do UIS je umožněno absolvování testu a výsledky testu provázat s podmínkami zápisu do předmětu. S úspěchem bylo této podmínky využito při rozřazení studentů do různých pokročilostí jazykových předmětů. Obecně je eLearning určen zejména dvěma nejširším skupinám uživatelů -- učitelům a studentům.

Učitelé vytvářejí testy a studijní opory pro studenty, studenti testy plní a čerpají znalosti ze zveřejněných studijních materiálů.

Jak vytvořit oporu.docxJak vytvořit oporu.docx

logo-cz.jpg 
   Rozvoj e-learningových forem výuky řešen prostřednictvím projektu OP VK "Inovace studijních programů zahradnických oborů s důrazem na jazykové a odborné dovednosti a konkurenceschopnost absolventů" - CZ.1.07/2.2.00/28.0220.